| anonim_4396 a întrebat:

De citeva zile stau pe ginduri, parca traesc intr-un serial
Imi plac doi baieti, nu stiu pe ciine sa aleg

Ambii sunt draguti, se comporta frumos
Unul din ei nici nu fumeaza nici nu consuma Alcool

Ii visez noapte pe ambii
Am 19 ani si nici nu sunt in stare sa fac o alegere
Nu stiu ce se intimpla, va rog ajutati-ma cu niiste sfaturi

Ma tem sa nu-i perd pe ambii
Stiu ca nu e un site de matrimoniale, asa ca...

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Lol ne-ai dat pozele ca sa alegem noi in locul tau?rolling on the floor) Eu iti spun sincer ca sunt urati amandoi. Incearca sa ii cunosti pe amandoi destul de bine si abia apoi o sa poti alege.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Arata bine amandoi. Acum doar tu stii ce sa alegi, dar cand o faci, sa fii sigura de ce ai ales, ca nu cumva sa regreti si sa te complici.

| neutrino a răspuns:

Nu ne-ai spus esentialul, si anume daca si ei sunt interesati de tine.

| Green66 a răspuns:

Pai și ce vrei să-ți spunem? Vrei să alegem noi în locul tău?
Tu ești singura care poate alege...