| eububu a întrebat:

De curand am cunoscut o fata la scoala si imi place mult de ea... problema este ca eu sunt in clasa a 7-a si ea este in clasa a8-a si nu stiu daca ii va placea de un baiat mai mic decat ea, mai scund etc. Intrebarea mea este: Puteti sa-mi spuneti cum sa o "cuceresc" pe aceasta fata?

2 răspunsuri:
| Denis777 a răspuns:

Nu conteaza clasa, sau varsta incearca sa te dai pe langa ea sa vada ca o placi si in primul rand:sa nu fi badaran, sa fi amuzant, sa ii vorbesti frumos si te vei baga cu ea de la sine si apropo sa nu te dai mare cand esti cu ea si prietenii

| alexandradragutza2000 a răspuns:

Nu conteaza varsta si inaltine si chesti din astea incerca sa fii prieten cu ea si arata-i ca o placi