| anonim_4396 a întrebat:

de exemplu daca un baiat se EXCITA de la ceea ca pune miinele pe fundul,pieptul adica pe corpul unei fete, fara sa continuie cu relatii sexuale,este posibil sa ii fie un pic rau, adica sa se simta incomod sau nu este neaparat sa se simta asa dac se excita dar nu au loc relatii sexuale?

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Nu asta e motivul laughing

| pitbull93 a răspuns:

Da este ceva placut pentru baiat dar daca il exciti prea mult si nu faceti sex e posibil sa il doara 00winking

| Love4Music a răspuns:

Are erectie prematura, se poate controla de la creier si prin exercitiu.

| Fanu23 a răspuns:

Depinde de baiat nu toti sunt asa