| anonim_4396 a întrebat:

de la sexul anal(doar anal) poti lasa insarcinata o fata?

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu laughing nu au unde sa se dezvolte sarcinile la astfel de partide

| Cristina505 a răspuns:

Nu o poate lasa insarcinata, nici daca te termini in ea.Dar ai grija! Chiar daca stii despre partenera ta ca e sanatoasa din punct de vedere al bolilor cu transmitere sexuala, tu poti lua infectii din.ca sa zic asa - anusul ei, deci sa folosesti prezervativ

| Азбука a răspuns:

Daca te-ai fi documentat un pic (doar un pic) inainte sa practici astfel de "sporturi", si daca mintea te-ar ajuta putin (doar putin), n-ai fi ajuns in aceasta situatie penibila, intreband astfel de tampenii.

| lovevampire18 a răspuns:

Nu mah frate cum sa ramana insarcinata daca faci sex anal thu sti macar ceva ceva cum se fac copii? Inainte sa te apuci sa faci sex documenteazate si thu chiar un pic.

| Annemari3 a răspuns:

Da, normal.Dar e foarte periculos, copii se pot naste cu 7 picioare, 5 ochi si 8 capete.