| Confuzuletern a întrebat:

Salut TPU! De mult timp as vrea sa incep sa cunosc o fata pentru a sti daca am putea intretine o relatie. Dupa aceasta vara incep clasa a 12-a si ma gandeam ca acum ar fi momentul cel mai oportun,avand in vedere ca e vacanta. Faza e ca am acum scoala de permisul auto si ma intreb daca ii cer instagramul, si cumva accepta, daca as avea timp sa si invat pentru permis si sa o cunosc pe aceasta.As putea si sa ma axez acum pe invatat si eventual la toamna sa incerc sa o cunosc, dar imi e frica ca am sa regret vara asta faptul ca nu am incercat acum chestia asta.Voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, fa-i avansuri si vezi tu daca se leaga ceva sau nu.

| terminatorul97 a răspuns:

Bai confuzule, ce coayele mele vrei sa zici ca dai tu de permis de parca nu au toti betivii divortati cu simdromu patau permis adica daca vorbesti cu ea pe Instagram nu poti sa inveti manca ti as schimbatoru tau de viteze de la golf 4. Lasa vrajeala asta si cu scoala ca nu inveti tu prea mult ca vad ca stai pe TPU si intrebi lasa vreajeala asta. Daca ati place de ia ia o in opel si o dai o tura pe Valea Jiului!