| AlinIonutPavel a întrebat:

De mult timp imi place de o fata dar ea nu ma place si de atunci am o durere in Inima/Suflet cine ar putea sa ma ajute i datorez viata sad nu pot scapa ies cu prietenii si uit nitel dar aceea durere imi aduce aminte de ea va rog din suflet ajutati-ma sad incerc sa imi cau o prietena dar nu gasesc va rog ajutor cum pot scapa de aceea durere sad va rog sad

Răspuns Câştigător
| Elena9328 a răspuns:

CONCENTREAZA TE PE CEEA CE TI PLACE.
Sunt mii de fete în lumea asta.
De ce ți pierzi timpul cu una care nu te merita? Serios acum. Nu se termină viața la o persoană, niciodată. Ai înțeles?! Bucură te de viață, omule. Alții au handicapuri, și multe altele, asta durere. Nu aia care un om nu știe să aprecieze un om, aia nu e durere. Știi unde ar trebui sa te doară? Drept in cur de ea.

| AlinIonutPavel explică (pentru Elena9328):

Asta da raspuns! Iti multumesc enorm!

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce romantic,ai putea sa isi faci transplant de inima asa scapi de drama asta, sunt atatea fete ce te plangi de una? poate esti disperat, te dai doar la fete frumoase, eu in generala ma dateam doar la urate si grase, am inceput cu greul apoi cu fotomodelele, in prezent sunt pestele lor

| h3r a răspuns:

Citeste de mai multe ori ce-ai scris, vezi cat o dai in penibil si o sa-ti treaca. Pai suntem barbati ori nu mai suntem?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Își caută prietenă și nu găsește, toate fetele să apeleze la el! Buna, eu spun să incerci să comunici cu alte fete, poate una îți va atrage atenția și vei ajunge să o îndrăgești.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare cuvant e mai patetic decat precedentul.

| InVPent a răspuns:

Cu caut ceva, cu atat vei gasi mai greu. Lasa sa vina de la sine. E mult mai placut sa dai intamplator de o fata cu care o sa ai o relatie.
Legat de "durerea" pe care o simti... Ocupa-ti timpul. Iesi cu prietenii, citeste, joaca-te, stai cu parintii. Gaseste-i defectele tipei pentru ca femeile au multe defecte.

| AlinIonutPavel explică (pentru InVPent):

Multumesc! Dar cum pot scapa de durerea din suflet eu ies cu prietenii si uit dar durerea aia imi aduce aminte mereu de ea ce pot face?

Răspuns utilizator avertizat
| Dorel69 a răspuns:

Salut PAVELE! Mana dreapta e mereu alaturi de tine, sau stanga depinde, doar sa ai grija sa nu fie geloase intre ele si sa te lase aman2

| AlinIonutPavel explică (pentru Dorel69):

Mult rau sa iti de-a Dumnezeu! Ca nu stii sa ajuti oamenii nevoiasi si iti bati joc ca tu nu ai ce au altii!