| sTFu a întrebat:

De mult timp iubesc o fata, aceea fata la scoala are clasa langa mine si tot timpul cand ies pe hol tot ma uit la ea...de fiecare data si va rog sa ma ajutati! cum fac sa ii dovedesc ca o iubesc.o iubesc ff mult tot timpul sunt cu gandul la ea si vreau sa fiu cu ea. Dau funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| litlle a răspuns:

O cunosti personal? Adica ai vorbit cu ea? Sau doar te- impresionat felul in care arata si acum zici ca o iubesti si vrei sa fi cu ea? Gandeste-te bine si apoi vorbeste cu ea, pentru ca poate dupa aceea vei regreta.Te pup

| sTFu explică (pentru litlle):

Stiu doar niste informatii despre ea, nu o cunosc personal e in clasa cu varu' meu si nu am vorbit niciodata cu ea. De cand am vazut-o mi-a placut de ea si inca imi place si nu stiu cum sa fac sa vorbesc cu ea sa o cunosc mai bine sa fiu cu ea.

| sTFu explică (pentru litlle):

Stiu doar niste informatii despre ea, nu o cunosc personal e in clasa cu varu' meu si nu am vorbit niciodata cu ea. De cand am vazut-o mi-a placut de ea si inca imi place si nu stiu cum sa fac sa vorbesc cu ea sa o cunosc mai bine sa fiu cu ea

| sTFu explică (pentru litlle):

Stiu doar niste informatii despre ea, nu o cunosc personal e in clasa cu varu' meu si nu am vorbit niciodata cu ea. De cand am vazut-o mi-a placut de ea si inca imi place si nu stiu cum sa fac sa vorbesc cu ea sa o cunosc mai bine sa fiu cu ea...

| litlle a răspuns (pentru sTFu):

Pai...i-ati inima in dinti.Habar-nu- am cum.Esti baiat, gasesti tu ceva.Serios acum, fi tare! Mersii pentru fundita!