| whousidk a întrebat:

deci am 12 ani si plac o fata si ea ma place pe mine dar amandurora ne e rusine sa recunoastem, ieri la o petrecere baietii si fetele m-au luat pe sus sa ma duca la ea, ce sa fac in cazul asta?

Răspuns Câştigător
| Socke a răspuns:

Pai te-au luat deja, ce ai facut?

spune-i ca o placi. adica daca tu o placi si ea te place, dar nici unul nu recunoaste trebuie pur si simplu sa faca unul din voi pasul de a marturisii.Fa-l tu. esti baiat(baiatul face de obicei).

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu ar mai trebui sa te lasi purtat de prieteni fiindca cu totii si-au dat seama de ''secretul''vostru si de cum sta treaba cu adevarat in cazul vostru. Aratati-va prietenia dintre voi in mod deschis tuturor, deoarece nu este nimic rusinos si nici de ascuns din prietenia voastra. Succes!

| Emilian65 a răspuns:

Sa o iei in brate si sa -i dai un pupic in ciuda celor prezenti.

| HazelEyes77 a răspuns:

Daca simtiti reciproc ceva de ce nu incerci sa te apropii de ea? Gasesti tu ceva sa intrii in vorba cu ea nu e greu de vreme ce te place si ea. Totul va veni de la sine o sa vezi.

| danutzu96 a răspuns:

LA 12 ani? Ma copii, nu va mai plac jucariile? E cam normal ca ceilalti sa se comporte asa la varsta asta, sunt si ei tot copii...