| anonim_4396 a întrebat:

Deci am o fata cu care prietenesc de ceva vreme,dar nu chiar ne vedem,nu vorbim asa de des, doar ca...nu stiu,avem gusturi de muzica diferite,de filme,putine lucruri la care ne asemanam.Dar ea imi place, enorm.Nu stiu,probabil pentru ca e simpatica si ca e desteapta.Dar mai este inca ceva,eu as vrea ca ea sa aiba macar putina simpatie fata de mine,nu vreau sa o fortez deloc,dar doresc sa am cu ea relatii, pentru ca la anul viitor ea pleaca la Timisoara si nu ne vom mai vedea.As vrea niste sfaturi cum sa procedez ca sa ii "aprind inima"?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu poti pune bazele unei relatii, numai pe putina simpatie, care de fapt nici asta nu exista. Daca mai adaugam si ca fata mai este si desteapta, fapt spus de tine, atunci nu-ti ramane decat sa te multumesti ca sunteci amici.

| vali123456575 a răspuns:

Pai fii atent iesi tu cu ceva in evidenta carei place ei cu sportul de exenplu la fotbal la volei ajut-o la ceva la care nu se descurca si fa-o sa rada fetelor le plac asta