| Goangă a întrebat:

..deci am o intrebare care ma framanta...

Deci primadata cand faci sex (ca barbat) si ti se va rupe ata va fi dureros si va curge sange mult.sau o durere micuta...si daca se va rupe doar de o parte cum o vei putae lua de acolo...adica daca va sta un fel spanzurata?

Care imi raspunde concret i voi da o fundita

3 răspunsuri:
| cristiano9 a răspuns:

Sange nu va curge, dar ti se v'a inroshi penisul mai rau ca o rosielaughing, asta cu ata difera d l barbat la barbat, in cazul meu e intactahee hee

| tonyman a răspuns:

A mea e intreaga inca deci nu neaparat se rupe se largeste usor adica in cazul meu asa s-a intamplat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate rupe daca fata nu e lubrifiata de ajuns, sau daca este virgina. dar nu e obligatoriu.