| XanderRO a întrebat:

Deci doresc sa nu va radeti de intrebarea care o pun si sa raspundeti cat mai serios. Intrebarea mea este de curiozitate: Cum te poti masturba? Stiu ca e chestia cu frecarea penisului, dar daca bagi penisul in ceva (ex: un tub) si freci acolo inseamna tot masturbare? (P.S. nu sunt un obsedat sexual sau purandel..am 17 ani)..Va rog sa raspundeti serios..btw si funda

Răspuns Câştigător
| Balmung a răspuns:

Draga xandero,

Orice stimulare a penisului prin diferite metode este considerata drept masturbare. Ma rog stiu ca masturbarea aia clasica cu frecarea penisului poate plictisi, si apare tendinta de a incerca noi chestii. Mare grija la noile"experimente", sa nu se produca vreo leziune Doamne fereste. Penisul in erectie sa stii ca se poate rupe deci mare grija.Plus ca pot aparea si alte neplaceri.
In concluzie multa santate si sa ai grija de tine!

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ia un pepene, da o gaura in el si apoi fa-ti de cap. nu uita sa il pui la loc in frigider cand termini

| Elvina a răspuns:

Daca-l bagi intr-un tub tot masturbare e. Cel mai bine ar fi sa-ti gasesti o fata. Bafta!

| KarinaV a răspuns:

Il bagi intr-un tub? Dar mana ce are? laughing Da omule, te masturbezi, gaseste-ti o fata rapid ca incepi sa innebunesti observ laughing

| sanziana19 a răspuns:

laughingda tot masturbare inseamnalaughingam o intrebare esti virgin?

| Oanis a răspuns:

You are forever alone!

| FleeKy a răspuns:

Ba fratelaughing o intrebara ca asta nu am mai auzit... nici nu am incercat cu faza cu tubullaughing Probabil ca simti ceva.

| sharrawy9 a răspuns:

Mai bine ia-ti o tarfa caoe happy si te freaca aia de.

| AleKsXxD a răspuns:

=]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]laughing) LOOOLL