| bombonik62 a întrebat:

deci este un baiat pe care il vad in fiecare zi cand merg la scoala. tot timpul se uita la mine dar niciodata nu am vorbit.intr-o zi mi-a deschis usa de la intrare in scoala(am zis ca e si el politicoslaughing)ne mai intalneam prin scoala si tot timpul se uita dupa mine.intr-o zi cand m-a vazut ma salutat foarte frumos ca si cum ne.am cunoaste de mult timp.nici macar nu stiu cum il cheama si nici el pe mine.credeti ca ma place? ar trebui sa intru in discutie cu el cand il mai vad? plss ceva sfaturibatting eyelashes

1 răspuns:
| TitiDrLove a răspuns:

Te place sigur... nu ar fi facut toate astea daca nu. Intra in vorba cu el, curaj!