| HotDark a întrebat:

Deci imi place de o fata de cateva luni, ne cunoastem foarte bine la fel si prieteni, dar nu inteleg ceva : acum 1 luna am intrebat-o daca am o sansa la ea, dar ea a spus nu!, am aflat cai ii place de altu, dar nu inteleg daca ii place de ala, dc se tot uita dupa mine? si la scoala si afara? se uita dupa mine si inainte sa-i placa de ala, oare vrea sa ma faca gelos? ca eu nu mai inteleg nimic. La celalt ii place ca o pupa si o strange in brate. Eu nu am stranso in brate si nici nu am pupato pentru ca sunt mai timid. ce sa fac?
dau funda, cat mai multe raspunsuri, sincere va rog, si cat mai multe sfaturi sunt binevenite big grin

Răspuns Câştigător
| raluca18 a răspuns:

Incearca sa lasi timiditatea deoparte ia-ti inima in dinti fa gesturi frumoase gen bilete in care sa scrii diferite chestii pe care le simti fata de ea si crede-ma din proprie cunostinta, incearca sa fii mai smecherit mai cu tupeu fetelor asa le place...succes

3 răspunsuri:
| DrAw a răspuns:

Parerea mea, sincera este ca ar trebui sa bagi putina caterinca...sa fi glumet... fetelor de place sa rada, bine acum no sa faci misto de ea

| ioanaaaa21 a răspuns:

Fa in asa fel incat sa te placa.fii atent cu ea. ofera-i flori de cate ori ai ocazia...(ziua femeii, 1martie, ziua ei)...winking.sa imi zici daca a mersbig grin

| zmilee4you a răspuns:

Poate acum nu te place.si se uita la tine pentru ca asa s-a obisnuit si datorita faptului ca tu o placi ti se pare ciudat. incearca sa fi mai tupeist da sa nu pari obsedat de ea.fi dragut, daca ii place de acel baiat sincer n-ai ce sa faci. dar incercarea moarte n-are!