| KasdfghjNY a întrebat:

happy Deci,sa incep cu inceputu'.Eu am o colega, care e foarte draguta si de treaba :3 Dar ideea e ca noi nu prea vorbeam in ultima vreme, adica ma ignora complet.Si de odata,saptamana trecuta,ma baga in seama,imi face complimente si incepem sa glumim ocazional impreuna cam zi de zi si sa ne zambim in ore.
Credeti ca ma place, sau?

Răspuns Câştigător
| Cristiann25 a răspuns:

"Fata e doar Draguta nimic mai mult. "Da pe naiba e clar ca-l place!

5 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Fata e doar Draguta nimic mai mult.

| SeeDifference a răspuns:

Fata e doar intereseata de tine nimic mai putin.

| corsoandrei a răspuns:

Dupa cum se pare, cred ca da smug

| 0alexandra1 a răspuns:

Se poate sa te placa dar mai multe sanse de ai afla ar fi mai simpu sa o intrebi pe ea sau daca esti mai timid poti sa pui o colega cu care te intelegi sa o intrebe ce parere are despre tine... Mult succes big grin

| IonutzSensybyloo a răspuns:

Abordeazo cu tupeu ca cred ca doreste sa i se faca un cunnilingus