| Intrebarilemele26 a întrebat:

dupa prima ejaculare, la baieti e posibil sa mai poti continua partida? Pentru ca sincer. eu am auzit asta la mai multe persoane si nu stiu cum reusesc. Eu dupa prima ejaculare daca nu continui imediat practic. "nu mai sta bat". Iar am auzit ca parerile sunt impartite unii spun ca in 5 minute iti revii alti ca intr-o ora. E nevoie de vreun exercitiu pentru asta.? Sau de altceva. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Stefanste720 a răspuns:

Da frate poti sa continui daca nu se lasa dp primul numar schimbi prezervativul si continui cu al 2-lea si al 3-lea daca te tine daca nu aia e astepti putin si isi revine treaba depinde de fiecare, altii sunt gata dp primul numar si trebuie sa astepte depinde de cauza 10 min pana la o ora altii nu depinde de corp acuma si exercitiu ce sa zic sex sex o laba din cand in cand si te intaresti baftawinking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate continua. In unele cazuri nu e vorba de impotenta fizica ci pshihologica, pur si simplu dupa ce o faci o data parca nu mai ai chef sa o faci din nou intr-un interval scurt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curlyyy ti-a explicat bine, dar si Stefanste720 ti-a dat un sfat bun, acela cu prezervativul, si de la mine ai unul, mare atentie si la igienawinking

| Miky1 a răspuns:

E diferit timpul de la numar la numar, de la om la om