| andreeateiubeste1992 a întrebat:

Salut, TPU, ei bine am o poveste extraordinar de dureroasa cel putin pentru mine, este vorba de un baiat...
SA INCEPEM: totul a inceput dupa cateva luni inainte de scoala, un baiat pe numa Edi era iubitul unei prieten, el fiind indragostit de mine, imi tot dadea tarcoale, facea orice ca sa vb cu mine, eu nu-l puteam suporta, ei bine intr-o zi a venit la mine si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el, eu am zis ca ma gandesc(nu vroiam sa-l fac sa sufar) am dost nepasatoare zic asta pentru fosta mea amica caci acum nu ne putem suporta, si am stat cu el pana cand si-a dat seama ca nu-l iubesc, a suferit ceva, si uite asa a trecut anul si a venit vacanta (de precizat ca a fost primul meu prieten), mi-am dat seama ca-mi iera f.dor de el, nu puteam sta intru-un loc ca-mi aparea imaginea lui in minte, dupa cateva saptamani de agonie mi-am dat seama ca m-am indragostit, parca il auzeam cand imi spunea TE IUBESC! ma rog am inceput noul an scolar si cum m-a vazut ma si intrebare daca vreau sa ma impac cu el evident ca am zis da am stat cu el vreo 3 luni dupa care a inceput sa fie cam aspru ca sa dadea la alte fete si chestii din astea, a tinut-o asa cateva zile si n-a mai vb cu mine m-am ingrijorat, dupa doua saptamani a venit la mine si m-a pupat dar a fost un sarut sincer, ma rog am realizat ca nu ne-am despartit am mai stat 1 luna imp, si s-a dus la o fata Sabina au fost impreuna vreo 3 zile, iar acum e singur, eu il iubesc enoooorm ...intrebarea mea este ce sa fac ca sa se intoarca la mine, va rog ajutati-ma... fundita pentru cel mai bun rasp si pentru restul vothappyhappyhappy:*:*:*

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Pai daca e asa de nehotarat mai are rost sa mai incerci ceva cu el? Mai merita atentia ta? Ar trebui sa ai orgoliu, pentru ca e neserios si dupa cate vad ii place sa zboare din floare in floare! Eu unul nu te-as sfatui sa mai incerci inca odata ca sa faca la fel, indreapta-ti atentia spre alt baiat! Poate ca daca va tine la tine nu va permite asta dar daca vezi ca e nepasator atunci lasa-l in plata domnului! Multa bafta!

2 răspunsuri:
| LazyKidduu a răspuns:

cryingcrying. Ma faci sa plang. Nu stiu, pentru ca si mie mi s-a intamplat la fell numai ca la mine a plecat dinnn oras. Alfel am fi suportat orice impreuna.