| Love7Help a întrebat:

Este ceva grav... Săptămâna asta de Sf.Maria este ziua persoanei pe care o plac... Vă rog să-mi spuneţi şi mie ce trebuie să fac, cum să mă comport şi ce cadou să-i iau? Ajutaţi-mă! Să-i spun atunci ce sînt pentru ea?

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Mi se pare frumos sa ii spui ce simti. Indicat este sa ii cumperi niste ciocolata, dulciuri si bineinteles flori.

2 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Nu ii spune ce simti. E baiat? Cumpara-i o minge sau o pereche de casti frumoase. Sau poti sa ii faci niste prajituri sau sa ii comanzi un tort in forma de inimawinking

| angel_4561 a răspuns:

Fii tu insuti fara multe schimbarii, o cina romantica cred ca este bine venita