| madalin1008 a întrebat:

Este normal ca penisul sa fie indoit in jos. Adica cand am erctie penisul este arcuit in jos ...indoit ....nu este drept. Asta poate sa incurceo partida de sex?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Forma penisului nu creaza absolut nicio problema de ordin sexual. Satisfactia femeii este garantata de modul de actiune.

| RobertMoon a răspuns:

Salut penisul tau a capatat aceasta forma datorita masturbarii. Nu te incurca cu nimic cand faci sex ( ps: nu pot zice de ce ca daca se uita vreun admin ma sterge de pe acest sait laughing ).

Răspuns utilizator avertizat
| TheCuteOne a răspuns:

E normal...