| anonim_4396 a întrebat:

Este o colega careia ii place de mine/si eu vreau sa fiu impreuna cu ea.Credeti ca ar trebui sa ii zic asta pe mes sau la scoala.Si cum ar trebuie sa ii zic?

Răspuns Câştigător
| dana85 a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa-i spui in fata ce simti pentru ea. Un mesaj scris, uneori, poate fi inteles gresit.Mergeti intr-un loc linistit, toamna e superba, si dezvaluiti-va sentimentele. Nu va fie rusine de dragostea voastra.

2 răspunsuri:
| Lilia2621 a răspuns:

Pai depinde ce fel de tip esti, daca esti mai indraznet spune-i-o in fata iar daca esti mai timid poti sa i-o zici pe mes. Ai putea sa-i zici in felul urmator ¨Stiu ca ma placi, si eu te plac, vreai sa fii cu mine¨ ceva de acest gen, iar daca i-o zici in fata si ea este mai timida, atunci las-o sa se mai gindeasca si terminati discutia pe mes. Dar ai putea sa si prin alta metoda sa fii cu ia, sa nu i-o zici direct, poti sa o inviti la o plimbare, si asa sa iesiti de vreo 2-3 ori, apoi sa va sarutati si deja sa fiti impreunahappy succes

| TechnoCocktail a răspuns:

Gata s-a rezolvat i-am zis-o in fata si a zis da :XMersi tuturor