| Whitedea a întrebat:

este posibil ca un bărbat sa facă sex 20minute in aceeași poziție fără sa iasă deloc? adica totuși nu simnte Ca trebuie sa ejaculeze? sau dacă faci sex 20-30minute ca sa nu ejaculezi trebuie sa mai schimbi poziția sa mai ieși puțin câteodată din vagin?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu stiu daca se poate sau nu, nu cred dar poate ma insel

| anonim123453313 a răspuns:

Iubitul meu rezista 1 ora chiar si 1 si jumatate. Si da, schimbam pozitiile dar poti rezista fara sa iesi deloc, poti sa te opresti in ea adanc si sa o saruti, cat iti tragi rasuflarea

| RAY a răspuns (pentru anonim123453313):

O ora jumatate te penetreaza ala non stop si nu oboseste?

| anonim123453313 a răspuns (pentru RAY):

Nu