| Didiiiii a întrebat:

Eu am 14 ani si imi place de un baiat de 15 ani. Ne-am cunoscut la un fel de curs ( amandoi fiind chitaristi ). Faza e ca imi place mult de el si imi zambeste mereu si cand spune ceva pervers eu sunt prima la care se uita si vorbim pe mess cateodata. Ne intelegem foarte bine, dar de cand a inceput vacanta nu am iesit afara, nu ne-am mai vazut si nu imi raspunde pe mess ( din pacate nu am numarul lui de telefon ). Tin mult la el si nu vreau sa il pierd. I-as spune ce simt pentru el dar nu stiu cum va reactiona si imi este frica. Ce sa fac?happy Ofer fundita

Răspuns Câştigător
| DaReZon a răspuns:

Intalnestete mai mult cu el. Dar nu pe mess. Eu sincer am prieteni care nici macar nu ii bag in seama pe mess iar cand sunt in fata mea vorbesc cu ei de nu mai pot laughing

2 răspunsuri:
| LineGuide a răspuns:

Iti trimit un mesaj cu id meu, iti cer trei detalii si apoi iti pot da un raspuns mai clar, decat as face-o acum in necunstinta de cauza.

| GabriiiiiElla a răspuns:

Daca-i spui va pieri acel farmec! Fa orice ca sa poti lua legatura cu el!