| Anominul2003 a întrebat:

Eu am 18 ani si sunt in clasa a11a pentru ca am inceput şcoala la sapte ani.
Mie imi place de unul frumos, cu ochii albastrii, viitor fotbalist, blond! E si foarte destept! E amabli, glumeţ, gentalmen si o fire mai sensibila si misterioasa. Si nu stiu daca ma place! El ma apara mereu, ma ajuta, spune ca sunt frumoasa, cand este vorba de un concurs sau final de an scolar zică ca este clar ca eu voi castiga! Vreau sa ma ia cu masina si sa facem proiectele şcolare impreuna si îşi schimba comportamentul in preajma mea (adica vb mai frumos, e mai linistit etc) Cand l-am intrebat daca ma place el spune ca daca zice da, poate ma supăr, daca zice nu ma supăr. Eu sunt o fire care se enerveaza repede si sunt in stare sa il pocnesc si de aceea spune ca daca zice nu il omor, iar daca zice da ma omoară. Ma place? Va roog spuneti-mi!

Răspuns Câştigător
| HereToHelp123 a răspuns:

Saaaaa presupunem ca esti fata,lasand numele deoparte big grin
Din cate vad, vorbiti destul de liber unul cu celalalt. Eu iti zic sa il iei odata si sa ii zici ca vreti sa vorbiti serios, sincer, fara gluma. Si il intrebi ce crede cu adevarat, si ii promiti ca nu-l bati laughing
Noua ne pui o intrebare imposibila.De unde sa stim daca te place? Dupa comportament, posibil. Vorbeste cu el si gata!