| Cosmoooo a întrebat:

Eu am cunoscut o fata acum cateva luni.Ne intelegeam perfect.Mie imi placea de ea de la vreo 2 saptamani decand ne-am cunoscut si apoi am inceput sa o iubesc.Acum vreo o luna mi-a spus ca ma place si daca vreau sa fiu cu ea sa ii dau raspuns pe Facebook ca se grabea undeva.Eu i-am raspuns dar ea nu mi-a scris nimic atunci.I-am mai scris eu cateva lucruri pana in saptamana care urma.Tot pe facebook mi-a spus ca nu ma mai place.
Am un coleg la scoala caruia i-am spus toata povestea si el mi-a spus ca asa sunt fetele.Te testeaza.Eu nu stiu ce sa cred.
Joi cand veneam de la scoala m-am intalnit cu un prieten de la bloc si am stat de vorba cam o jumatate de ora.Nush cum o vad pe ea la geam ca statea si se uita la noi, ma rog mai mult la mine.Se uita la mine si zambea nu stiu cum.
Voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Probabil acea fata voia sa se joace cu sentimentele tale.Nu toate sunt asa, dar ar trebui s-o intrebi ce-a fost cu faza aia de pe facebook si de ce ti-a dat sperante false.

| Cosmoooo explică (pentru drogh):

Nu a facut asta.Nu ar fi in stare de asta. O cunosc bine.Ea nu si-ar bate joc de mine.Si exclus de asta de multe ori dadea semne ca ma place.Si nu se juca cu mine.Eu imi dau seama care sunt prieteni adevarati si care sunt falsi

| Cosmoooo explică:

EDITARE:
Ea nu stia ca am vazut-o uitandu-se.