| 4K985TY a întrebat:

eu i-am spus unui baiat ca il plac el sa mirat tare acum el se poarta de parca am fi simpli prieteni si spune tuturor prietenilor mei ceea ce i-am spus eu lui.
P.S.Lui ii placea de mine 2 ani dar eu il ignoream si apoi cred ca nu ii mai place de mine.
Cum credeti ma o sansa sa il intorc.
Daca da cum?
Fundita

Răspuns Câştigător
| Laura46 a răspuns:

Ce copil prost si imatur! Asta nu merita s ail intorci, baietii se schimba dupa cum sufla vantul. Daca s-a apucat s amai si spuna.e clar ca are mintea de gaina.chiar nu stiu ce ai vazut la el.are un caracter de copil de 5 ani

1 răspuns:
| justaboy a răspuns:

Arata-i un crac