| GoodLuck15 a întrebat:

Eu ies de ceva timp cu o fata, o plac foarte mult si cred ca si ea la fel.In mod normal eu sunt barbatul si eu ar trebui sa fac primul pas ca sa o cuceresc.O cunosc de foarte mult timp pe fata respectiva si in trecut ea facea primii pasi si se dadea la mine fara nicio rusine.Ok am inteles dupa ca ma place si am zis sa o rasplatesc cu aceeasi moneda, doar ca mie personal imi este foarte rusine cand ies cu ea sa o complimentez, sa o strang in brate sau chiar sa o si sarut desii nu sunt inca cu ea impreuna dar stiu ca ea ar vrea sa o sarut fiindca ma placea in trecut foarte mult si cred ca si acum ma place.
Deci cum sa am mai multa incredere in mine cand ies cu ea? Cum sa scap de rusine si sa reusesc sa o sarut?
Eu chiar vreau asta dar imi este foarte rusine.Multumesc!

2 răspunsuri:
| MrSnow a răspuns:

Frate, încearcă să-ți iei inima în dinți și astea trebuie să vină din suflet. Ia-o în brațe, privește-o în ochi și sărut-o. Ești băiat, fii încrezător, nu are de ce să îți fie rușine. Fii tu însuți

| costelus323 a răspuns:

Daca o placi asa mult, nu ai motive sa nu o faci, doar fa-o, fii increzator in tine.