| andyutu23 a întrebat:

Eu iubesc love struck o fata,tin la ea,as face orice pentru ea dar mie mi-e rusine si sa stau pe langa ea si sa vorbesc cu ea! am mai iubit o fata anul trecut si am incercat de toate si ea gasea mereu un motiv sa se supere pe mine si dupa aia mi-am dat seama ca ea nu e fata potrivita si ea e un gen de fata care se da pe langa toti baietii,deci nu mi-a reusit! acum eu cred ca fata asta e genul meu si o respect si ea ma ma respecta, adica nu ar face glume pe seama mea sau chesti din astea cum facea cealalta fata si eu chiar tin la ea, dar nu stiu cum sa ma comport cu ea. Dau FUNDA + VOT!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E bine ca acolo unde nu stii sa nu te bagi.

| Denisika17 a răspuns:

Nu o poti iubi daca nu sunteti impreuna cred ca o placi foarte mult, ca sa vada ca nu esti un baiat rusinos, sperios vorbeste cu ea. stai langa eahappy fara sa iti fie rusine happy asa am eu o colega, ii place de un baiat Adrian si cand sta pe langa el lasa capul in jos si se inroseste la fata. Adrian si-a dat seama ca il place, si astazi Adrian i-a spus acelei fete daca vrea sa stea cu elwinking Acea fata l-a luat in brate si i-a spus ca da vrea. Asa ar trebui sa faci si tu sa ii spui acelei fete ca o placi si daca vrea sa fiti impreuna. si o sa vezi daca este acea fata speciala pentru tine te pup si sper ca ti-am fost de ajutor