| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Eu sunt mai timid si de exemplu azi la scoala, eu si prietena mea am trecut unul pe langa altul si nici macar nu m-a bagat in seama, dar nici eu. Ce pot face ca sa scap de timiditate?

Răspuns Câştigător
| Dia a răspuns:

Buna Catalin.
Trebuie sa faci tu primul pas! Cand o vezi, du-te ia-o in brate, sarut-o (nu neaparat pe gura). probabil ca si fata e mai timida, dar oricum noi fetele asteptam ca voi sa faceti primul pas :-J
Decii, nu mai lasa asa, pentru ca timpu trece si pierdeti sentimente... Cand o vezi de acum, zambeste-i si ia-o in bratee. o sa faca si ea acelasi lucru :*
Succes si... timiditatea ramane acas:-J

3 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Sunteţi împreună şi nu vă băgaţi în seamă? Când o mai vezi du-te şi ia-o în braţe nu o mai ignora. Nu te mai gândi că eşti timid, ai încredere în tine.

| BlackAngelOfFire a răspuns:

Puneti in minte ca trebuie sa lasi timiditatea e timpul sa devi barbat si sa dai gata orice fatawinking Sper ca te-am ajutat! Si bafta Seducti!