| Schillinger a întrebat:

Eu vara trecuta am avut o relatie cu o fata, dar dupa o luna ne-am despartit sad, fata trebuia sa plece peste doua saptamani in Spania si nu am mai apucat sa ne inpacam, cand a ajuns in Spania am inceput sa vorbim din noi si pana la urma ne-am inpacat.Dar ea nu vine in Romania doar la vara..., si dupa duoa luni ne-am despartit iar ca am decis ca e mai bine asa sa putem sta fiecare cu cineva daca avem ocazia.Am inceput sa nu nu ne mai vorbim :\, acum iar vorbim si ne tot spunem ca ne iubim, eu chiar o iubesc dar ea nu stiu le tot lasa comentari la un baiat la poze pe facebook la care sar intelege ca il place asa am patit si prima data sad.Nu stu ce sa fac am zis deatatea ori ca nu ii de mine, dar dupa ce vorbesc cu ea nu mai am nimic, eu chiar o iubesc dar ea nu stiu ce are in cap (ii copila). Dati-mi un sfat ce credeti ca ar trebui sa fac. Mersi ca ati citit pana aici

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Daca crezi ca profita de tine ascultati inima ea iti va spune ce trebuie si ce nu trebuie sa faci.Din cate am citit v-ati certat, apoi impacat si tot asa.Eu sincer nu cred ca este pentru tine pentru ca nu prea puteti sa va intalniti, pentru ca s-ar putea sa aiba alte sentimente.Dar tu fa ce simti

| Schillinger explică (pentru zurick):

Da ai dreptate poate sa aiba alte sentimente. iInima imi spune sa continui dar creieru spune altceva straight face sad

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca nu e de tine, se joaca cu sentimentele tale

| Schillinger explică (pentru mona):

Mda ...cred ca cel mai bine ar fi sa incrc sa ma indepartez usor nu? big grin

| mona a răspuns (pentru Schillinger):

Usor si sigur

| Schillinger explică (pentru mona):

Mersi :*

| BonneLess a răspuns:

Eu cred ca ar fi mai bine sa ramaneti prieteni. O relatie la atata distanta nu are niciun rost, plus ca va vedeti 100 de zile pe an si astea in vacanta de vara. Tu poti avea pe altcineva si sa vorbesti cu ea cum si ea poate avea pe altcineva si sa vorbeasca cu tine. Chiar daca spune ca te iubeste, copilele sunt in cautare. Multa bafta, tu decizi!

| Schillinger explică:

Eu cred ca profita de mina ca o iubesc straight face...