| Szucs_Nandi_2000 a întrebat:

fosta mea iubită îmi trimite poze cu ea asta ce ar însemna? suntem certați

Răspuns Câştigător
| Miihaa a răspuns:

Vrea sa va impacati

Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ii este dor de tine.

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca se joaca cu tine, ca te provoaca! Este un joc pe care fetele il fac din cand in cand, pentru a te atrage in mrejele lor, nu toate binenteles, dar unora le place sa se joace cu victima lor.

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca o face cu intentia de a te excita si a "rasuci cutitul in rana" reamintindu-ti cat de buna poate fi. happy

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde si ce fel de poze sunt.
Ar putea fi o incercare de a te oftica, sau poate un pas spre impacare.
Totusi, n-ar strica sa o intrebi pe ea de ce ti le trimite...

| vocea a răspuns:

Nu inseamna nimic, pana nu iti spune ce crede, trinete-i si tu o poza cu ea

| UnBroken2016 a răspuns:

Isi bate joc de tine. " uite fraiere ce ai pierdut ".