| Andres8In a întrebat:

FUNDA! Ascultati, am o intrebare, daca o prietena foarte buna mi-a spus ca o fata s-a combinat cu altcineva pentru a ma face pe mine gelos ca ii place de mine, ce ar trebui sa fac? Am incredere in cea care mi-a zis si ea este prietena foarte buna si cu fata care s-a combinat cu ala. Si mie imi place de ea dar nu stiu ce sa-i spun, m-a refuzat odata... daca stiti ce ar trebui facut dati-mi si detalii va rog!

Răspuns Câştigător
| gyna201 a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa te bazezi strict pe ce ai vorbit fata in fata cu fata de care iti placewinking din moment ce zici ca ele se inteleg foarte bine eu zic sa ai grija ca nu cumva sa fie si ceva pus la cale de elehee hee sincer, cel mai bun mod de a afla e sa astepti... nu are rost sa t complici prea tare daca fata aia te place cu adevarat o sa dea ea un semnwinking ai mai incercat sa faci primul pas si ai vazut si u c s`a intamplat...ai fost refuzat!sad de data asta eu zic sa gandesti un pic mai mult problemawinking nu fii nerabdatortongue Mult succes!

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Treaba asta ii prea murdara, eu in locul tau nu m-as baga.
Cauta pe cineva cu care sa poti vorbi, sa te poti intelege, sa poti avea incredere in ea. Daca asta vede in a te face gelos solutia problemelor ei, te va trata cu aceeasi masura de fiecare data cand ceva nu va merge intre voi.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

O chisi in freza

| gyna201 a răspuns:

Dupa cum ai spus`o si tu, a zis cam la mistostraight face probabil ea incearca sa vada daca tu o placi. ea spune chestii ce pot fi interpretate, adica nu iti zice ceva concret. ea acum este cu cineva din cate am inteles eu de la tinethinking chiar daca si ea te`ar place nu ar renunta la acel baiat decat daca ar fi sigura ca iti place de eawinking incearca, printr`o discutie sa te apropii de ea si sa vezi care este de fapt relatia dintre ei dar si ce isi doreste ea in legatura cu tinewinking nu trebuie sa se intample asta chiar acum, poate peste ceva timp nici nu va mai fi nevoie de aceasta discutiewinking in orice caz asteapta sa faca mai multe gesturi fata de tine si abia atunci le poti analizawinking in caz ca mai ai intrebari iti voi raspunde.
Mult succes!

| Andres8In explică:

Bine dar...ce ziceti de faptul ca azi cand eram la scoala a venit la mine in timp ce urcam scarile si m-a luat in brate spunand "pretenu meu hai ca te conduc pana la etaju 1"(a zis cam la misto), ce sa fac...nu mai inteleg nimic!
P.S.:Raspunsul lui gyna201 mi s-a parut foarte un, mi-ar placea ca tot ea sa-mi raspunda dar nu e vreo problema daca incearca si altcineva, poate va fi un sfat bunwinking