| anonim_4396 a întrebat:

funda! cum fac sa am nasul mai mic am ditamai nasul si tota lumea rade de mine ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| pReSeNt4AnA_3438 a răspuns:

Uite...incearca sa porti palarii, sepci deoarece toata atentia va fo=i indreptata spre partea de sus sau poarta ceva ce poate acoperi sau daca te imbraci altfelk sau iti schimbi coafura cum am zis atentia nu va mai fi indreptata spre nas ci spre ce porti cum ai parul

12 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

A crescut așa mare că erai cu nasul pe sus! // Termină cu prostiile după ce te voi vedea ( personal ) în circa un sfert de oră, îți zic eu dacă se impune sau nu, eventual, o operație estetică.

| BlueBird a răspuns:

" nu stiu "laughingce prostie. nimeni nu-i perfect tongue deci nici eu si nici tu sau altcineva.

| BRG a răspuns:

Operație estetică, tu și Andreea Tonciu, complexatelor.Habar nu aveți ce înseamnă să ai cu adevărat o boală gravă, astea ce aveți voi sînt figuri în cap, am nasul mare și rîd de mine, bucură te dragă că ești sănătoasă,eu am fost internat în spital alaltăieri și ieri mi au dat drumul, și analizele sînt nasoale rău, eu trebuie să am motive serioase de îngrijorare, a m diabet, plus glaucom cu unghi deschis, dar nu trebuie să ne plîngem, viața merge înainte, cît o mai merge.

| liviu89 a răspuns:

Pai asteapta sa cresti mai mare sa fugim de politie sa purtam ochelari de soare sa nu se vada starea de tranzitie rolling on the floor)))))
Pai nu prea ai ce face iti schimbi freza sa il camufleze cumva, ochelari de soare thinking operatie estetica sau pur si simplu nu bagi in seama thinking

| Blondutsa_7935 a răspuns:

Opereza`te. alcv nu ai ce face.happy
Ori accepta realitatea.
Succes:*

| AndreeaEma a răspuns:

Acea "toata lumea" cum o numesti tu, sunt persoane care nu stiu sa aprecieze decat dupa aspect, sau cum imi mai place mie sa zic, "ambalaj". Din punctul meu de vedere, acesti oameni nu merita respect nici cat negru sub unghie. Imi pare rau ca rad de tine, incearca sa ii ignori, si astfel le vei fi superioara. Iar referitor la "mascarea" acestui defect, poti adopta diferite tunsori. Sper ca te-am ajutat, o zi buna!
P.S: In primul rand conteaza sa ai incredere in tine!

| Earthquake a răspuns:

Nu ai cum sa schimbi asta. nasul tine de constructia ta osoasa. Doar daca faci operatie. Insa daca Dumnezeu te-a lasat asa, nu trebuie sa te intristezi, stai linistit altii au urechile prea mari si tot asa. Sa fi sanatos e cel mai important lucru. bafta!

| pReSeNt4AnA_3438 a răspuns:

Poate te pot ajuta trimite-mi adresa ta de mail prin mesaj si dicutam despre asta

| pReSeNt4AnA_3438 a răspuns:

A da sa nu uit in nici un caz sa nu porti ochelari de soare pentru ca asta e ca si cum ti-ai mari nasul sau daca porti ochelari sa porti neaprat o palarie

| gigel68 a răspuns:

Ai putea sa te imbraci ca musulmanele... nu iti mai vede nimeni nasul...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar prin operatie estetica poti scapa de problema asta, mai precis prin rinoplastie.

| Andreea23456 a răspuns:

Nu poti face sa ai nasul mai mic, dar poti faci sa para prin contuarea lui! link -> http://andreeabanica.com/ingrijire/cum-sa-ti-conturezi-nasul/