| yoi434 a întrebat:

I-am promis unei prietene ca ies maine cu ea sa ne plimbam cu rolele,dar e o mica problema, mie imi place de ea(ea nu stie) si vreau sa fac cumva sa aflu daca ma place sau nu... daca nu ma place ce sa fac ca sa ma placa? Cum sa ii spun ca o plac?

Răspuns Câştigător
| RedBull9988 a răspuns:

Fetele au un al saselea simt, ea te vede de la o posta ca iti place de ea, nu iti face griji, daca nu stie deja, o sa stie fara sa ii spui.Cel mai bine, invit-o la un suc, o cafea, ceva, iar ea isi va da seama ce se intampla.BAFTA!

5 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Eşti băiat, sau fată?
Vorbeşte cu ea, întreab-o.
Socializează.
Ea nu îţi poate citi gândurile.
Cum îi spui?
Simplu, calm şi relaxat.

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Salut! Pur si simplu sa iti dai frau sentimenteleor sa nu le lasi sa stea in inima ta acolo o iubire ascuna viata uneori este dura daca te refuza asta nu este un capat de lume,

| Klandestin a răspuns:

Pai ii spui ce simti tu, poate si ea simte la fel pentru tine si gata

| toleagiulia a răspuns:

O intrebi daca are prieten, daca raspunde ca da nu mai incerci.dar daca spune nu ii spui:Cum e posibil. vezi tu...

| Kettolix a răspuns:

Trimite un link cu o poza cu tine sa vad cam cati ani aveti, si daca te place. Ce? Stiu baieti ce cred ca-i plac dar nu-i asa. Si apropo, noi fetele avem un fel de al 6-a simt, simtim daca ne plac baietii