| andras2020 a întrebat:

I-mi place de o fata din clasa mea, da sunt prea timid sa-i spun ce simt pentru. ea.
Cum pot scapa de timiditate?

4 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Of.tinere nu faci nimic cu timiditatea.invit-o la o plimbare in oras, sau cere-i ajutorul intr-o problema

| Azµre a răspuns:

Îți iei inima în dinți și vorbești cu ea sunteți colegi, vorbiți despre școală. orice altceva și așa te apropii de ea.

| xDariuss a răspuns:

Salut!
Vezi tu, timiditatea asta pentru o fata pe care o placi vine inconstient din simplul fapt ca ai impresia ca nu mai gasesti alta mai buna si astfel nu vrei sa o pierzi.
Pur si simplu comporta-te cu ea ca si cu o alta fata, ironii la greu, cat mai sexuale daca se poate!
Sper ca ti-am fost de folos, Ciao!

| TroolFace a răspuns:

Incearca sa ii cumperi ceva simpatic, si spune-i vorbele tale!