| MrRazvanYT a întrebat:

ieri am fost intr-o excursie cu scoala, bun am intalnit o fata din clasa a 8-a care a inceput sa imi placa de ea foarte mult, si cred ca si ea ma place pentru ca vorbeste cu mine foarte mult glumim, statea numai langa mine aproape o suprindeam intruna ca se uita la mine si zambea, voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori te place ca iubit ori ca prieten. noi nu-ti putem da un raspuns pentru ca nu stim ce gandeste ea. dar tu o poti intreba / spune ce simti pentru ea.

1 răspuns:
| Emilian65 a răspuns:

Probabil, vrea o relatie cu tine.