| EzeQuielz a întrebat:

Salut, TPU!

Ieri, când am plecat de la școală m-am dus cu niște băieți în parc. Acolo, a mai venit și o fată care îmi placea acum un an de ea. Mie, acum, îmi place de o altă fată. Ea mă ignora acum câteva luni, dar acum, de câteva zile nu prea mă mai ignora așa mult, chiar vorbește mai mult cu mine. Dar, un prieten i-a zis că îmi place de ea acum și își bătea joc de mine.

Întrebarea este: Credeți că a afectat cu ceva relația cu fata aia? Mie nu îmi mai place de ea.

Răspuns Câştigător
| Ombladoana a răspuns:

Daca ea a fost destul de oarba sa nu observe ca o placeai, treaba ei.Asta inseamna ca nici acum nu a afectat-o.Tu mai bine ai grija sa ajungi undeva cu persoana pe care o placi la momentul actual happy

2 răspunsuri:
| HailSithis a răspuns:

Pasul1: Cumpara o pisica
Pasul 2: Gata.

| liviupk21 a răspuns:

Cred ca da