| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,

Imi e si rusine sa intreb... dar sunt destul de speriat. Ca orice baiat m-am masturbat, dar problema e alta. a curs sange, nu e prima oara cand ma masturbez (am 16 ani) dar niciodata nu a curs sange. nu stiu ce s-a intampalt, dupa ce am terminat. am ametit la cap cam 1 minut si auzeam greu, ca si cum simturile au luat-o razna. nu m-am speriat de ameteala atat de tare cat de sange. va rog ajutor (fara glume proaste, sunt chiar curios ce se intampla)

Multumesc anticipat,

Răspuns Câştigător
| Hevnoraak a răspuns:

Şi tu dacă tu ai vazut că curge sănge nu te-ai gândit să meri la spital pentru un control?
Poate fi ceva minor dar poate fi şi ceva grav aşa că mai bine du-te la medic.Şi nu fi ruşinat faţă de medic că a văzut mai rele.

| catalin195 a răspuns (pentru Hevnoraak):

Nu m-am dus pentru ca mi s-a intamplat acum 1 ora. Multumesc frumos pentru sfat, probabil asta voi si face.

4 răspunsuri:
| 5123fsda a răspuns:

Poi ai frecat cumva mai tare si se poate sa-ti fi rupt ata!laughing
Deci frate poti sa zici ca nu mai esti virgin!laughing

| catalin195 a răspuns (pentru 5123fsda):

A nu mai fi virgin/a nu inseamna a nu avea aţă sau himen, ci a intretine primul raport sexual, mersi de efortul de a-mi raspunde oricum :]

| Jardelin a răspuns:

Singerarile la ejaculare indica, pe termen lung, o predispozitie mare pentru cancer la prostata! La 16 ani cit ai, este foarte putin probabil sa ai o tumora la prostata, insa singerarea nu trebuie nicidecum neglijata. Asa ca du-te le medic si fa analize complete.

Presupun totusi ca singerarea provine de la o ruptura de tesut datorata actiunii mecanice prea puternice... happy...