| Ana_2180 a întrebat:

Salut TPU. Imi place de diacul(cantaretul) de la biserica, e foarte de treaba baiatul( si e tanar -20 de ani!). Merg in fiecare vineri la biserica iar duminica intra el la bunicii mei si stau de povesti (de obicei si eu sunt acolo). La biserica mai intoarce capul si se uita inspre mine insa ma rosesc si ma fac mica cat un purice. E prima oare cand mi se intampla asa si ma balbai cand vorbesc cu el. Va rog, vreun sfat? Cum sa intru in vorba cu el?

1 răspuns:
| Carmen a răspuns:

Bunakiss in primul rand, ai incredere in tine.si invinge-ti timiditatea, caci te poate impiedica sa obtii ce vrei.asadar,sugereaza-i sa va plimbati intr-un parc, sa mai vorbiti, sa va cunoasteti mai bine.nu-i da din prima de inteles ca iti place de el.fii prietenoasa si adopta un pic de mister.vei avea de castigatwinking bafta