| AlinIonutPavel a întrebat:

Imi place de o fata dar ea nu ma place si de atunci am o durere in suflet/inima cum pot scapa de ea va rog cand sunt la scola imi trece foarte mult din durere dar mai am nitel dar nu bag de seama cand ies cu prieteni tot simt durerea aia va rog ajutati-ma cum pot scapa de durerea din suflet sad

2 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Ahh...fost,vazut,experimentat deja treaba asta.Cel mai repede iti trece cunoscand alte fete.In timp ''durerea'' se va estompa. Dragostea neimpartasita doare cel mai tarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi alte fete, si nu te mai incurca cu fete care ai sentimente pentru ele, si incearcã sã nu mai pui tu la suflet altã datã.