| kiroboy a întrebat:

happy
Imi place de o fata de ceva timp,avem amandoi aceleasi interese,ascultam aceeasi muzica, etc.Problema e ca eu am 13 ani (peste 1 luna fac 14) si ea face 15.Intr-o zi am stat si ne-am uitat cam 30 de secunde unul in ochii altuia,si de atunci incepe sa-si puna capul pe umarul meu,sa incerce sa ma imbratiseze si alte gesturi,pe care si eu cateodata le fac happy
Ce credeti,ma place sau nu? Daca da,cum as putea sa-i spun, fara raspunsuri la caterinca si altele!
Multumesc anticipat happy

2 răspunsuri:
| ThunderGod112 a răspuns:

Din ce ai mentionat, mie mi se pare ca te place destul de mult, nu pierde ocazia. Apropo, nu cred ca este potrivit sa ii spui direct ca o iubesti.Incerca sa o inviti undeva, ex la un film, iar acolo o mai imbratisezi in timpul filmului, etc. Sper ca ti-a fost de folos.Mult succes!happy

| kiroboy explică:

Am uitat sa precizez sa sunt coleg cu respectiva si ne stim de la gradinita, acum suntem a 8 a big grin