| Mr97ScZ a întrebat:

Imi place de o fata din clasa dar nu prea am curaj sa-i spun ca-mi place de ea pentru ca nu vreau sa zica ca nu ma place si dupa sa par un fraier in fata ei. Spuneti-mi si mie cum pot afla daca ma place, dar fara sa-i dau de banuit ca tin la ea.As vrea sa-mi spuneti niste metode sau ceva prin care pot sa o fac sa-mi spuna ca ma place..Va rog sa-mi dati raspunsuri care sa ma ajute.

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AllexTheWolf a răspuns:

Frate, parca ma vad pe mine, dar cu o fata cu un an mai mare, o iubeam, si nu prea aveam curaj sa ii spun ca sa nu fiu distrus, tineam la ea foarte mult, dar avea a prieten, a doua oara m-a refuzat. La tine, e bine ca e cu tine in clasa, poti sa o intrebi cand esti singur cu ea, dar sa nu aiba prieten. Daca ai un prieten bun, poti sa vorbesti cu el sa o intrebe o data ce crede despre tine, dar nu uita, sa fie cel mai bun prieten in care poti avea incredere, eu am unul si vrea el neaparat sa vb cu fata pe care inca o mai iubesc sa vada ce crede despre mine. Dar depinde si de caracterul fetei, daca e una fitoasa o sa creada ca esti un fraier ceva de genu: " Tu?!?! sa stai cu mine? sa ma fac de ras?!?!?!" daca o fata de treaba o sa raspunda frumos. Bafta!winking

| oanaonitza26 a răspuns (pentru AllexTheWolf):

Pentru amandoi: fetele alea fitoase sunt niste tampite... daca fetei ii plc de tine fi sigur ca pana acum venea vreo prietena de a ei sa te intrebe ce crezi despre ea, asa fac fetele si in clasa se afla repede, o sa afle la un moment dat...succes

| AllexTheWolf a răspuns (pentru oanaonitza26):

Mersiwinking

| oanaonitza26 a răspuns (pentru AllexTheWolf):

Nptk happy

7 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Mai vorbește cu ea, scoate-o la un suc, vezi dacă se simte bine, de fapt fă-o să se simtă special happy și așa o cucerești.

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Am inceput recent sa ma intilnesc cu un coleg de clasa. A fost initiativa lui, dar imi placea de el si am acceptat. Acum totul s-a schimbat. Nu mai putem comunica la fel ca inainte. Eram prieteni buni, iar acum e doar o simpla relatie banala. Deci, parerea mea e ca nu trebuie sa ii acorzi atentie. Daca ii place de tine va zice asta, daca nu, n-ai ce-i face. Multa bafta!

| Anonim187 a răspuns:

Fi mai mult cu caterinca, cu vrajeala. daca stii ce sa-i zici si pe ce ton poti sa o atragi mult si poti afla nu daca te place, ci direct daca vrea sa fie prietena ta happy la partea cu refuzatul nu te gandi, trebuie doar sa ai incredere in tine. tu vorbesti de parca ti-ai pierdut increderea in tine. bft!

| Gabytzuboy a răspuns:

Incearca sa te comporti intr-un fel mai deosebit....fii mai dragut cu ea! Da-i o impresie ca tii la ea.