| Dantewashere a întrebat:

Imi place de o fata si vreau sa stea cu mine, ne intelegem extraordinar de bine rade la glumele mele eu i zic ca i sta bn...suntem la stadiul la care ne putem spune orice, credeti ca ar trebui sa o intreb daca vrea sa stea cu mine?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

De stat, poate sa stea! Participarea la o eventuala relatie este pentru tine problema. Invit-o la un suc si vei avea raspunsul.

| Dantewashere explică (pentru neutrino):

Sa o intreb eu sau sa vad ce zice ea?

| neutrino a răspuns (pentru Dantewashere):

Baiatul trebuie mereu sa faca primul pas. Intreab-o!

| Dantewashere explică (pentru neutrino):

Greu e sa fi baiatlaughing

4 răspunsuri:
| Garofita98 a răspuns:

Pai mai bine ai trece direct la fapte de ex:o inviti la o plimbare in parc sau ceva asa mai romantic si incearca sa te tot apropii de ea si sarut-o prin surprindere si atunci o poti intreaba daca vrea sa fiti impreuna.
Funda?