| smilegirl a întrebat:

imi place de un baiat foarte mult insa el e rusinos si nu gasim multe teme de comunicare cind ne intalnim=( ajutati-ma va rog frumos, spuneti-mi vre solutiebroken heart

Răspuns Câştigător
| Criss003 a răspuns:

Am fost in aceeasi situarie. crede-ma.
mereu incercam sa gasesc cate un subiect. un timp nu l'am cAutat si in vacanta de iarna imi dadea mesaje etc si de curand am auzit ca se lauda ca sta cu mine cand el nu are tupeu sa vorbeasca cu o fata despre capitolul
---love--- si am mai auzit ca zicea ca eu il disper cu mesajele.
el nu a mai avut prietena pentru ca e timid, prea timid.
deci daca e genul asta de baiat eu zic ca iti pierzi timpul.
ocupa-ti timpul cu ceva ca sa nu te mai gandesti la el.
iti zic eu ca nu are niciun rost daca mai incerci ceva cu el.winking

3 răspunsuri:
| Biutzu a răspuns:

Intreaba pe un prieten de al lui ce ii place ceva cat de neinsemnat si icearca a pornesti o conversatie ca, sa se simta in pielea lui azi un pic maine un pic sidupa ce te va considera apropiata incepe sa ii dai semne ca il placi apoi spune-i-o sau dupa ce te imprietenesti ii poti spune direct da de e timid ma cam indoiesc ca va reactiona cum te astepti

| Cojocar_Valentin_1989 a răspuns:

Afla despre el ce ii place si altele si prefate cati place si tie si ce trece un timp anume va fi atunci cind te va face ca o prietena
apoi trimite semne cal placi

| MasterYoda a răspuns:

Fotbal, playboy, cartea de bucate, mersul trenurilor. iata cate subiecte de discutie ti-am gasit!