| xxDayanaxx a întrebat:

happy Imi place de un coleg din clasa dar nu stiu daca si el ma place.Pe a VI -a imi facea ochi dulci si se comporta cel mai frumos cu mine+ ma apara de ceilalti baieti big grin Dar acu pe a VII-a l-am intrebat daca ma place si el o zis ca nu da asta vara cand ne-am mai intalnit imi zambea mult si radea la orice gluma de-a mea >: iar la scoala, la oarele de sport vrea sa se joace numai cu mine adica o data o venit un alt coleg sa se joace cu noi iar el o spus sa plece ca vrea sa se joace cu mine >:"Multe prietene de ale mele mior spus ca ma place dar nu stiu daca sa cred straight face Funda happy

Răspuns Câştigător
| NuMaContrazice a răspuns:

Eu cred ca te place dar ii e rusine sa-ti spuna sau faci tu ceva care sa-l faca sa creada ca ai prieten.Incearca sa-l faci gelos si bate-i apropouri ca iti place de el si ai vrea sa fiti impreuna, iar daca nici asa nu merge i-al de o parte si spune-i ca vrei sa fi cu el.

| xxDayanaxx explică (pentru NuMaContrazice):

Mersi pentru idee happy

| NuMaContrazice a răspuns (pentru xxDayanaxx):

N-ai pentru ce, bafta!

5 răspunsuri:
| BSwwatch a răspuns:

Mai sunteti multi?

| xxDayanaxx explică (pentru BSwwatch):

Teo pus careva sa raspunzi? straight face

| euu33 a răspuns:

Eu zic ca te place dar nu vrea sa recunoasca.