| mirabela26craiova a întrebat:

imi place foarte mult de prietenul unui coleg.Eu sunt a 9a iar el a10a.Mai vine la noi in clasa.Cateodata cand trec pe langa el pe hol sau cand vine la noi in clasa ma priveste insistent, ma uit si eu putin la el.Id-ul colegului il am, i-as cere id-ul prietenului sau dar mie jena si cred ca nu are net iar daca nu are nu stiu cum sa fac sa intru in vorba cu el ca sa-l cunosc. ajutati-ma pllzz.

Răspuns Câştigător
| lilly12345678 a răspuns:

Buna deea! Si eu sunt in aceiasi situatie...Pai tipul pe care il plac tot asa se uita insistent la mine si nici eu nu stiam cum sa fac rost de is lui pentru ca nu vroiam sa il iau dupa facebook ca sa nu par nesimtita.dar l-am luat dupa facebook.si a zis ca stie cine sunt ca a auzit de mine si uite acum vorbim mereu pe mess.si nu e nevoie sa il intreb eu ceva pentru ca imi spune el tot...deci incearca sa iei id dupa facebook iar dac nu cerei prietenului acela de care ai mentionat si asa o sa ajungeti sa va cunoasteti mai bine pentru ca tipul asta de care imi place mie de fiecare data cand am un status trist la mess ma intreba daca am patit ceva.Succes!

1 răspuns:
| xpel a răspuns:

Daca se uita la tine intreaba-l de ce? e mai bine sa vb fata in fata daca are ceva d sp nu pe mess...sau cum crezi uh ca e mai bine.eu asa sp!