| vladutzstefan a întrebat:

imi zice careva cum sa o impresionez pe o fata? pai am incercat sa fiu dragut, am stat la povesti cu ea, etc., si acum se uita asa foarte fain la mine. dar vreau sa o fac sa ma placa.imi zice cineva plzzzzzzzz? dau funda la raspunsul cel mai bun

Răspuns Câştigător
| Iuli_9028 a răspuns:

Cumpara`i niste flori:Xday dreaming si zi`i ca o placi.:X intreab`o ce simte pentru tine happywinking

5 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Buna.
Ai putea sa ii cumperi flori/ciocolata/parfum etc (in general chestii care le plac fetelor).
Apoi vorbeste frumos cu ea.Fii atent sa nu zici lucruri care nu se cuvin.
Apoi insotesti-o la scoala, du-i geanta, cartile.
Daca lucrurile merge bine ea iti va da ID-ul de mess sau chiar numarul de tel.
Dar este important sa nu o grabesti.

Răspuns utilizator avertizat
| d3nisa202 a răspuns:

DEkhappy INcearca sa o iei in brate, sa ii vb frumos happy, Daca zici ca se uita ''fain'' la tinelaughing Incearca sa ai si tu aceeasi privire. Invit-o prin orashappy Fa'o sa rada smug Sa se simte bine cu tine happy Sa isi dea seama ca o placi! Bafta si sa nu uiti sa fi tu insati :*:* Take carewinking

| 4ever_5725 a răspuns:

Cel mai bine e sa mai astepti un pic de timp si sa vezi daca intr-adevar te place mai stai la povesti invit-o sa iesiti in oras sa va distrati si dupa ce va intoarceti zii vorbe frumoase cati place sa staii in preajma ei.cai vrea sa ai o iubita ca ea chestii de genul asta...si tine-o in suspans i seara aia si nu-i zi daca vrea sa fie cu tine zii a doua zi dupa ce i-ai zis atatea vb care o face sa se simta cu capul in nori.bafta,,funda?

Răspuns utilizator avertizat