| numere9929282 a întrebat:

Salut TPU, in jur de 9 septembrie am intretinut relatii intime cu prietena mea, fara protectie, doar cateva penetrari cred ca maxim 6. Ideea e ca eu eram uscat complet si nu aveam absolut nici un lichid sau ceva asemanator, nu am ejaculat nici in vagin nici in exterior nu am ejaculat deloc. Ea nu are un ciclu stabil si de obicei ii vine cu 3 zile inainte de luna anterioara si ieri trebuia sa ii vina, a spus ca i-a curs doar cativa stropi si astazi s-a oprit fiind a doua zi dar inca nici un semn, de mentionat ca a fost racita pana azi, astazi mi-a spus ca se simte mai bine dupa raceala dar inca nici un semn. Ar trebui sa ne asteptam la surprize neplacute? Din ce am inteles ar fi de la raceala. In caz de nu ii vine o ruda de a noastra a baut bere cu bicarbonat din ce am inteles si i-a venit a doua zi dupa o intarziere de 10 zile.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca nici macar nu s-a umezit penisul e imposibil sa fi ramas insarcinata! dar de la 6 penetrari nu e de mirare ca nu s-a umezit...
laughing

| Robert2526 a răspuns:

In niciun caz sa nu bea bere cu bicarbonat! Ar trebui sa fie ok

| SamHarris a răspuns:

Trăiești în teroare, paralizat de frica de consecințe!

"Uscat complet", "niciun lichid", "cativa stropi" - astea sunt obsesiile unui om castrat de propria-i minte!
Controlezi, numeri, analizezi, dar uiti să simți, să trăiești, să lasi haosul să-și urmeze cursul!

Corpul are propriile lui reguli, propriile lui mistere. Ciclurile se schimbă, la fel ca totul în jur. Raceala, stresul, o simpla schimbare în chimia ta interioară pot răsturna orice prezicere.

Aștepți "semne"? Viața nu e un orar, omule!
Nu se desfășoară după regulile tale sau ale rudelor tale cu "bere și bicarbonat"!

Ești prizonierul fricii, al nevoii de a controla ceea ce nu poate fi controlat! Eliberează-te! Acceptă incertitudinea! **Trăiește **cu adevărat, nu ca o umbră temătoare de propria-i existență!