| Vasea5122 a întrebat:

Salut TPU in urma unei discutii cu prietenii despre oamenii care se sadisfac cu animalele adica zoofilii vreau s a aflu raspunsul la urmatoarele intrebari... ei nu risca sa se imbolnaveasca in urma unor contacte neprotejate sau sa lase bietele animale insarcitate? Mersi mult sarbatori fericite

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Acesti oameni au probleme(vorbesc serios si nu imi bat joc)! Boli nu ca pot, ci sigur iau, dar nu au cum sa le lase insarcinate. Nici dintre 2 specii de animale nu pot rezulta pui(poate doar in laborator)

4 răspunsuri:
| IoanaKarina23 a răspuns:

Boli au cum sa ia de la animale dar sa le lase insarcinate nu prea cred

| LoveYouPdi a răspuns:

Buna! Cred ca exista un risc foarte mare pentru om,deoarece animalele nu sunt tocmai curate la fel ca omul(nu ca omul ar fi prea curatlaughing),dar totusi are altfel de hormoni, celule, etc. si nu e tocmai bine! Animalele nu cred ca ar ramane insarcinate, si chiar daca ar ramane nu stiu cred ca ar muri, neputand sa fete cine stie ce chestii or iesi din jumate om si animal! Sper ca te-am ajutat! Pe Curandhappy

| Copiluț a răspuns:

Pai... Nu prea se poate intampla varianta a doua. E normal sa intrebi asta. Dar nu sunt sanse. Insăă, boli, Cu cea mai mare sinceritate iti spun ca 99% se pot lua de la animale. Si daca stii pe cineva care se ocupa cu chestii de genul, crede-ma. Nu e bine nici pentru el si nici pentru animaale. Oamenii de genul asta ar trebui sa Primeasca pe putin o amendaa si 3 luni la mititicawinking

| Ionut_Coanca_1998 a răspuns:

In primul rad Sarbatori fericite si tie
In al doilea rand asta e ce-a mai tambita intrebare pe care am auzit-o
Cum pot sa faci asa ceva cu un animal Doamne!