| kilimanjaro a întrebat:

Intrebare:
Am cunoscut o fata in septembrie la scoala si imi place de ea foarte mult, dar am cativa concurenti.

Avem 13 ani aman2 si as avea nevoie de ajutor. Ce sa ii spun? Ce sa nu ii spun? Ce sa fac? Ce sa ii dau? etc.

Multumesc anticipat.

Funda pentru cel mai de ajutor raspuns!

3 răspunsuri:
| EuCuTine a răspuns:

Daca nu accepti critica atunci nu iti dau nici un sfat. Daca nu vei accepta criticile in viata vei suferi mai mult decat daca le accepti. Hai salut. App da-mi report. PA

| pisicuta13 a răspuns:

Chgear aveam un sfat bun dar ar fi si o chritica. bafta cu ganditu

| kilimanjaro explică:

Nu ma refeream la asta.Ma refeream la:Baaa tu la 13 ani ai timp de fete? Invata carte copile...sau ''Doamne nu stiu ce se intampla cu copiii din ziua de azi...toti vor sa fie cu cineva '' Si altele.