| Maryos666 a întrebat:

Iubesc o fata.... Ea nu ma baga în seama. ...Eu încerc sa creez conversații virtual... Dar ea răspunde cu greu...Și ma blocat în cele din urma...O iubesc enorm... Chiar dacă se săruta cu o fata din clasa mea...-_-... Cum ar trebui sa reactionez? Cum ar trebui sa vorbesc cu ea fata în fata?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ti-a dat cu nimic de inteles gestul ei de a se saruta cu o fata? Esti chiar asa de orb?

| Broadband a răspuns:

Wtf laughing se saruta cu o fata
e lesbi prietene las-o dracul

| Adry05 a răspuns:

Nu ai ce sa-i mai faci, ti-a zis clar ca doar o stresezi cand ti-a dat block. Si cred ca are si o alta orientare.

| Doub a răspuns:

M-ai pierdut de la "se sărută cu o fată din clasa mea".

| Anonimuserr a răspuns:

Că nu o interesează de tine și nu vrea o relație de aceea îți răspunde greu. Așa fac majoritatea crede-mă. Când nu doresc nimic sau au capul în nori ori răspund greu ori te blochează sau îți dau ignore.

| Maryos666 explică:

Mia spus ca e bi... mi-au ca sunt bi