| Newyourk a întrebat:

iubita mea nu mai vrea să fac sex cu mine sub pretextul că n-o mai atrage să facă asta. Puteti să mă ajutați? Cum as putea sa rezolv problema?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate-i cazul sa stati jos si sa va analizati viata sexuala!
Poate nu o satisfaci si nu arati vreun interes sa o satisfaci, altfel nu ti-ar spune asta!
I-ai oferit orgasm de fiecare data cand ati avut sex?
Discuta cu ea ce i-ar place si ce ar vrea, ca multe femei dupa ani de casatorie se satura sa aiba un sot care da 5 minute din fund, dupa care ranzeste ca prostul langa ea, fara sa le pese ca ele nu-s satisfacute.
O femei nu te paraseste fara motiv, daca ani de zile nu ti-ai dat interesul sa o satisfaci, pleaca la altul care poate si stie cum sa satisfaca o femeie!
Poate ca-i vremea sa inveti sa satisfaci o femeie, macar da-ti interesul!

| mihai69 a răspuns:

Păi dacă pute, cum s-o mai atragă?!?
rolling on the floor
Problema ar fi fost rezolvată dacă reușeai PÂNĂ acum s-o faci să se urce pe pereți de plăcere când făceai dragoste cu ea.
Se pare că ai eșuat, și la fete chestia asta nu are alt leac decât căutarea unui partener mai priceput.

| kandaraki a răspuns:

Pai daca nu o satisfaci, ti-a zis directu cum este, gata, ai pierdut-o!

| alexandru0sorin a răspuns:

Man trebuie sa comunici cu ea pe tema asta nu cu oni. interabo cum o faci sa o intereseze iar si vorbeste-ti pe tema asta n-am ce altceva sa iti recomand. aici no sa rezolvi problema asta pe internet ci petrecandu-ti timpul cu ea.

Răspuns utilizator avertizat
| sankyy a răspuns:

Rezolvarea e simpla...schimba partenera, cu actuala ai esuat